Доставка та оплата 【NataliOrganic】
+38 (099)   498 - 53 - 40
+38 (096)   415 - 67 - 59
Пн-Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: вихідний


Доставка та оплата

Безкоштовна доставка

Безкоштовна доставка по Києву та Україні діє за умови замовлення на суму від 4000 грн. (за умови 100% передоплати).

ВАЖЛИВО! Замовлення, в яких був застосований купон, доставляються за рахунок покупця.

Адресна доставкакур'єром Нової пошти, незалежно від суми замовлення, здійснюється за рахунок отримувача


Чорна П'ятниця та день народження NataliOrganic

Доставка товарів на Чорну п'ятницю та День народження Nataliorganic тільки платна Новою Поштою. Відправлення товарів Новою поштою, незалежно від суми замовлення, здійснюється за рахунок покупця.

Доставка

Доставка по Києву та Україні здійснюється до відділення "Нової пошти". Товари відправляються після попередньої оплати з понеділка по п'ятницю. У вихідні дні замовлення не відправляються.

Щоб уникнути помилок і непорозумінь, кожне замовлення відправляється окремою посилкою.

У рідкісних випадках, якщо всі замовлення клієнта збирає один і той же менеджер - вони можуть бути відправлені разом, але вони не сумуються і доставку оплачує клієнт.

Натуральна косметика зберігається на складі "Нової пошти" 5 днів, після чого відправляється назад. Велике прохання забирати посилки вчасно.

Якщо з якоїсь причини Ви не забрали свою посилку - Nataliorganic не несе за це відповідальності. Ми можемо відправити її повторно за умови, що Ви оплатите доставку в обидва напрями за тарифами "Нової пошти". Якщо Ви не бажаєте оплачувати доставку, ми повернемо суму замовлення на карту Приватбанку, вирахувавши суму, витрачену на доставку. 

Акційні товари без передоплати не бронюються.


Оплата замовлення

Оплата банківським переказом (за реквізитами)

1. У вашій платіжній системі знайдіть пункт "Оплата за реквізитами" та створіть платіж на рахунок у форматі IBAN При оплаті вказуєте: "За номер замовлення (зазначити номер)" або "Замовлення від (прізвище замовника)".

2. Якщо замовлення не оплачено протягом 2 днів - замовлення буде скасовано.

3. Акційні товари оплачуються одразу або протягом доби.


Терміни доставки

Замовлення відправляються протягом 2-5 робочих днів (з понеділка по п'ятницю) з моменту оплати. Якщо відправлення здійснюється кур'єром або "Новою поштою", то, як правило, замовлення буде доставлене протягом 24 годин (в окремих випадках - через 48 годин) після його відправлення. Доставлений вантаж зберігається в офісі компанії-перевізника, одержувач може забрати його в будь-який зручний час протягом 5-ти днів. Список міст та адреси, де знаходяться представництва "Нової пошти".

Доставка та оплата по всьому світу


Товар у країни по всьому світу (окрім Росії та Білорусії) відправляється Укрпоштою лише за умови 100% передоплати + вартість доставки. Вартість доставки від 800 гривень* (24 у.о.). Термін доставки приблизно 4-5 тижнів.

* Точну суму за доставку буде відомо після того, як посилка буде зважена при відправленні. На сайті вказана базова вартість, і буде коригуватися за фактом відправлення. Також, якщо посилка більше 2-х кілограм, то вона відправляється двома посилками.

ВАЖЛИВО! Можливі додаткові витрати відповідно до митного законодавства країни-отримувача.