Знижки, акції, бонусна програма 【NataliOrganic】
Увійти Реєстрація    
Кошик 0 0 грн.
+38 (099)   498 - 53 - 40
+38 (096)   415 - 67 - 59
Пн-Пт: 10:00 - 18:00
Сб-Нд: вихідний

Знижки, акції, бонусна програма NataliOrganic

Nataliorganic не надає індивідуальних знижок, ціна на сайті остаточна. Але у нас є багато різноманітних акцій (див. нижче).


ЗНИЖКИ до ДНЯ НАРОДЖЕННЯ 

Для того, щоб отримати знижку 15% до Дня народження на наші товари, ви повинні бути клієнтом Nataliorganic (робити замовлення на сайті) і бути зареєстровані на цьому сайті. Знижка на День народження дійсна: 

Напишіть нам лист на пошту nataliorganic@gmail.com з поміткою "Знижка до Дня народження" і надішліть скан документа, що підтверджує дату вашого народження, ми надамо вам купон на знижку.

Одночасно зі знижкою на День народження не можна використовувати подарунковий сертифікат і бонусні бали.


АКЦІЇ. КУПОН НА ЗНИЖКУ 

Купон на знижку ми розміщуємо у ФБ на сторінці Nataliorganic, або в Instagram (@nataliorganic), а також вказуємо на цьому сайті. Купон діє лише в зазначені дні та години. Знижка дійсна за умови, що Ви оформили замовлення на сайті, ввели код купона при замовленні та здійснили оплату в період акції.

Якщо Ви бажаєте бути проінформованими щодо акцій - підпишіться на сторінку Nataliorganic у ФБ або в Instagram (@nataliorganic).

На товари з розділу "ЗНИЖКИ" додаткова знижка не передбачається.

Купони та акційні пропозиції не сумуються! Ви можете скористатися тільки однією акційною пропозицією в одному замовленні.


БОНУСНА ПРОГРАМА 

У NataliOrganic діє бонусна програма. Придбайте продукцію на сайті та отримуйте бонусні гривні, якими Ви зможете оплачувати наступні покупки на сайті.

Для отримання бонусних гривень обов'язковою є реєстрація на сайті.

Бонусні гривні нараховуються в розмірі 5% від суми замовлення (без урахування товарів зі знижкою) після того, як статус Вашого замовлення зміниться на "Відправлене".

За відгук про товар (якщо він на думку адміністратора корисний для інших клієнтів) ви отримуєте бонусні гривні у розмірі 10 грн.

Наприклад, за відгук: "Все чудово, дякую" або "Товар не сподобався" і в аналогічному стилі - бонуси нараховані не будуть, так як ця інформація не несе ніякої користі для інших покупців.

ВАЖЛИВО! Бонусні гривні не нараховуються та не списуються за товари зі знижками і акційні товари, при замовленні товару зі знижкою до Дня народження, при введенні акційного купона, а також при акціях, в яких до замовлень йдуть подарунки.

Бонусні гривні можна використовувати лише протягом 90 днів, після їх нарахування. За 5 днів до їх списання - вам буде приходити повідомлення про це.

Якщо Ви бажаєте розрахуватися за замовлення бонусними гривнями, при оформленні замовлення в блоці Оплата оберіть Бонусний рахунок. Замовлення не може бути повністю оплачено бонусними гривнями.

При оплаті замовлення бонусними гривнями дозволяється використовувати бонуси на суму не більше 20% від всієї суми замовлення.

Із кількістю нарахованих бонусних гривень Ви можете ознайомитися в особистому кабінеті.