Знижки, акції 【NataliOrganic】
Нішева косметика
+38 (099)   498 - 53 - 40
+38 (096)   415 - 67 - 59

Знижки, акції NataliOrganic

Nataliorganic не надає індивідуальних знижок, ціна на сайті остаточна. Але у нас є багато різноманітних акцій (див. нижче).


ЗНИЖКИ до ДНЯ НАРОДЖЕННЯ 

Для того, щоб отримати знижку 15% до Дня народження на наші товари, ви повинні бути клієнтом Nataliorganic (робити замовлення на сайті) і бути зареєстровані на цьому сайті. Ви можете звернутися за отриманням купону на знижку до Дня народження протягом 3 днів: 

Купон необхідно використати впродовж 3-х днів після отримання.

Напишіть нам лист на пошту nataliorganic@gmail.com з поміткою "Знижка до Дня народження" і надішліть скан документа, що підтверджує дату вашого народження, ми надамо вам купон на знижку.

Одночасно зі знижкою на День народження не можна використовувати подарунковий сертифікат.


АКЦІЇ. КУПОН НА ЗНИЖКУ 

Купон на знижку ми розміщуємо у ФБ на сторінці Nataliorganic, або в Instagram (@nataliorganic), а також вказуємо на цьому сайті. Купон діє лише в зазначені дні та години. Знижка дійсна за умови, що Ви оформили замовлення на сайті, ввели код купона при замовленні та здійснили оплату в період акції.

Якщо Ви бажаєте бути проінформованими щодо акцій - підпишіться на сторінку Nataliorganic у ФБ або в Instagram (@nataliorganic).

На товари з розділу "ЗНИЖКИ" додаткова знижка не передбачається.

Купони та акційні пропозиції не сумуються! Ви можете скористатися тільки однією акційною пропозицією в одному замовленні.