Про нас - 【NataliOrganic】
Нішева косметика
+38 (099)   498 - 53 - 40
+38 (096)   415 - 67 - 59


Про нас

Вітаю Вас в NataliOrganic - інтернет-магазині натуральної косметики. Я - Наталя Коробко, творець бренду та автор більшої частини продукції для догляду за обличчям, волоссям, тілом, а також декоративної косметики, представленої в магазині.

Створення натуральної косметики було для мене хобі: спочатку я користувалася нею сама та дарувала подругам. Коли моє оточення оцінило якість і ефективність таких засобів, замовлення посипалися з усіх боків, і хобі перетворилося на роботу - ту, яку я шалено люблю. З того моменту асортимент NataliOrganic багаторазово поповнювався, і зараз в ньому можна знайти: 

Натуральна косметика в NataliOrganic - це якісні, безпечні інгредієнти, більшість з яких я замовляю і привожу з-за кордону. Перед тим, як крем або шампунь потрапляє в каталог інтернет-магазину, він проходить довгий шлях підбору найбільш ефективної формули і тестування. Це означає, що кожна баночка, кожен флакон з фірмовою етикеткою NataliOrganic - це результат серйозної праці, і я рада ділитися з Вами цим результатом.

Якщо Вам цікава натуральна косметика в цілому і продукція NataliOrganic зокрема, Ви можете стежити за нашими новинками та регулярними акціями на сторінках бренду у Facebook, а також в Instagram. Там же можна ознайомитися з відгуками про косметичні засоби та залишити власні. Відгуки покупців - джерело натхнення і стимул до вдосконалення, до них я ставлюся вкрай уважно. А ще я часто розповідаю и ділюся враженнями від використання власної косметики на особистій сторінці. Ласкаво просимо! 

Сертифікати на нашу продукцію: