Що таке молочна кислота - NataliOrganic

Що таке молочна кислота

Що таке молочна кислота


Молочна кислота - це органічна кислота, яка зазвичай використовується в косметології через свої корисні властивості для шкіри. Ця кислота належить до групи альфа-гідроксикислот (AHA) і отримується з молока, фруктів або цукру.

Молочна кислота використовується для ексфоліації шкіри, тобто видалення відмерлих клітин з поверхні шкіри, що може призвести до більш гладкого, свіжого та сяючого вигляду. 

Переваги молочної кислоти

Основні переваги молочної кислоти в косметології включають:

  • Ексфоліація: Молочна кислота допомагає видалити верхні шари відмерлих клітин, що може покращити текстуру шкіри та сприяти зменшенню забруднень та пігментації.
  • Збільшення гідратації: Молочна кислота має здатність збільшувати здатність шкіри зберігати вологу, що допомагає зберегти шкіру зволоженою і м'якою.
  • Освітлюючий ефект: Молочна кислота може допомагати зменшити пігментацію, включаючи темні плями і пігментні розлади.
  • Зменшення зовнішніх слідів старіння: Вона може допомагати зменшити зовнішні ознаки старіння, такі як зморшки та дрібні лінії.
  • Збільшення проникнення інших активних інгредієнтів: Молочна кислота може поліпшити проникнення інших продуктів догляду за шкірою, допомагаючи їм працювати більш ефективно.

Зазвичай молочна кислота використовується у складі косметичних засобів, таких як креми, маски, пілінги та тонери.


Повернення до списку