Що таке баттер і чим він відрізняється від крему та лосьйону - NataliOrganic

Що таке баттер і чим він відрізняється від крему та лосьйону

Що таке баттер і чим він відрізняється від крему та лосьйону


"Баттер" - це косметичний продукт, який за своєю консистенцією нагадує вершковий масло або товстий крем. Він зазвичай використовується для зволоження та живлення шкіри, і має більш густу текстуру, ніж багато інших засобів для догляду за шкірою.

Основна відмінність між баттером, кремом та лосьйоном полягає в їхній консистенції та вмісті олій та води:

  • Баттер: Баттер має товсту і багату консистенцію, і в основному складається з олій та жирів. Він зазвичай містить масла рослинного походження, такі як какао-масло, ши-масло, або масло кокоса. Баттери зазвичай забезпечують інтенсивний зволожуючий ефект та допомагають відновлювати суху або пошкоджену шкіру.
  • Крем: Крем має меншу густоту, ніж баттер, і зазвичай містить комбінацію олій та води. Він легше розподіляється на шкірі і швидше вбирається, що робить його придатним для щоденного використання. Креми можуть також містити активні інгредієнти для різних типів догляду за шкірою, такі як антиоксиданти або заспокійливі речовини.
  • Лосьйон: Лосьйони мають найлегшу консистенцію серед цих трьох видів продуктів для догляду за шкірою. Вони також містять комбінацію олій та води, але в менших кількостях олій, ніж креми. Лосьйони швидше вбираються і допомагають підтримувати шкіру зволоженою без залишків жирності.

Вибір між цими продуктами залежить від вашого типу шкіри та ваших потреб у догляді за нею. Якщо у вас суха або дуже суха шкіра, то баттер може бути корисним для інтенсивного зволоження. Креми і лосьйони підходять для щоденного використання та можуть бути більш підходящими для нормальної чи комбінованої шкіри.

Порівняльна таблиця між баттером, кремом та лосьйоном

Нижче наведена порівняльна таблиця між баттером, кремом та лосьйоном на основі їхньої консистенції, складу та рекомендацій щодо використання:

Параметр Баттер Крем Лосьйон
Консистенція Густа і багата Товста Легка
Склад В основному олії та жири. Може включати масла рослинного походження, такі як какао-масло, ши-масло, масло кокоса. Зазвичай містить комбінацію олій та води. Може також містити активні інгредієнти. Містить більше води та менше олій. Може містити легкі олії, вода та активні інгредієнти.
Зволоження Інтенсивне Добре Легке
Вбирання в шкіру Повільне, залишається на поверхні шкіри деякий час. Швидке, легше вбирається. Дуже швидке, швидко вбирається, не залишаючи жирності.
Відповідність типу шкіри Суха або дуже суха шкіра. Нормальна, комбінована або суха шкіра. Нормальна, комбінована або жирна шкіра.
Рекомендації використання Для інтенсивного зволоження та живлення, може використовуватися в місцях з особливо сухою шкірою, таких як лікті та п'яти. Для щоденного догляду за шкірою, підходить для рук, обличчя та тіла. Для легкого зволоження та швидкого вбирання, підходить для використання на всьому тілі, включаючи обличчя.


Ця таблиця допоможе вам краще зрозуміти відмінності між цими продуктами і вибрати той, який найкраще відповідає вашим потребам та типу шкіри.


Повернення до списку