У всіх наших кремах є дозатор-помпа. Якщо у вас не видавлюється крем, необхідно прокачати дозатор. Зробіть від 5 до 20 натискань, щоб вийшло зайве повітря і пішов крем. ВАЖЛИВО! Не розкручуйте пляшечки і не шукайте там трубочку. Її там немає за замовчуванням.
Прибрати залишки маски можна за допомогою серветки, вологого ватного диска, спонжу, а також вмитися водою.
Маски можна зберігати 12 місяців при кімнатній температурі. Точний термін зберігання зазначений в описі кожного товару, а дата виробництва вказана на упаковці.
З якого віку можна користуватися масками?
Натуральні маски можна використовувати курсами з 25 років, після 30-ти – постійно.
Омолоджувальні маски можна використовувати при перших проявах негативних вікових змін, навіть якщо Вам менше 30-ти років.
Маски для обличчя рекомендується використовувати 3-4 рази на тиждень, зволожувальні та живильні по черзі.
Рекомендується використовувати anti-age креми постійно після 30-років для омолодження шкіри й усунення мімічних зморшок, а також курсами для профілактики їх появи. Якщо у Вас мімічні зморшки з'явилися раніше 30-ти років, їх також можна використовувати.
Пептидну косметику рекомендується використовувати постійно після 30-35 років. Перерви у використанні такої косметики можна і потрібно робити на місяць. На омолоджувальному ефекті це ніяк не позначиться, оскільки за умови регулярного використання крему омолоджувальний ефект зберігається протягом 4-6 місяців.
Крем потрібно вибирати, враховуючи Ваш вік і тип шкіри. В описі до кожного крему вказано, для якого типу шкіри і з якого віку його можна використовувати.
Все залежить від типу шкіри, але гель у чистому вигляді не рекомендують використовувати часто, оскільки він висушує шкіру. Крем-гель – це концентрат, тобто потужний за своєю ефективністю засіб, який краще використовувати точково або під крем. Влітку замість звичайних кремів використовують флюїди – легкі та ніжні креми, що швидко вбираються, не утворюють жирної плівки і не обтяжують шкіру.
Сироватка – концентрат усіх активних речовин, що миттєво діють на шкіру. Крем зволожує, живить і дбайливо доглядає за шкірою. Ідеально використовувати крем і сироватку в комплексі.
За кольором ВВ 2 і ВВ 2 + не відрізняються. Різниця лише в інтенсивності тонування.
У мороз користуватися можна.
Додайте у крем або розведіть його в окремій баночці з невеликою кількістю води.
Видавіть необхідну кількість ВВ-крему на вологий спонж, нанесіть крем на зволожене обличчя легкими рухами. Дайте крему ввібратися. Через 20 хвилин після нанесення ВВ-крем буде не помітний на шкірі, а тон шкіри стане однорідним і матовим. Перед використанням крем рекомендується струснути для отримання більш рівномірної консистенції.
Ви можете використовувати сироватку для обличчя, крем-флюїд влітку і звичайний крем для обличчя взимку.
Так, у будь-якому з наших ВВ-кремів є SPF-фактор 30.
Необхідну кількість суміші розвести водою, гідролатом або гідрофільною олією до пастоподібного стану, нанести масажними рухами на шкіру обличчя та тіла, змити теплою водою. Для досягнення ефекту маски залишити на шкірі на 10 хвилин. Після очищення нанести крем за типом шкіри.
Гідролат можна використовувати замість тоніка для обличчя, а також для розведення кремів і масок.
Зберігайте його в холодильнику або в прохолодному, темному місці.
Наносити на шкіру голови і корені волосся, можна до миття волосся (на ніч, якщо вранці плануєте мити голову). Можна використовувати щодня або 3-4 рази на тиждень. Перед нанесенням рекомендується зробити масаж шкіри голови для кращої мікроциркуляції крові.
Твердий шампунь для волосся корисніший, оскільки він готується на основі натуральних олій. Однак, з огляду на це, твердий шампунь не завжди і переважно не з першого разу підходить жінкам. Рідкий шампунь допомагає волоссю звикнути до натурального складу. Також рекомендується поступово поєднувати твердий і рідкий шампуні, щоб у подальшому перейти до використання твердого. Для тих же, кому тверді шампуні так і не підійшли, рідкий шампунь – відмінний аналог.
Незалежно від типу волосся і проблеми, перш за все, рекомендується перейти на натуральні шампуні та кондиціонери без лаурілсульфатів, силіконів і т.д, Неважливо, де і за скільки Ви придбали свій шампунь: якщо у його складі є лаурілсульфат і силікон, з часом він погіршить стан волосся, пошкодить структуру, зробить волосся ламким і тьмяним. Наші шампуні виготовляються, враховуючи те, які олії підходять для певного типу волосся, проте в органіці ще існує поняття сприйняття. Тобто сподобається або не сподобається якийсь компонент, олія Вашому волоссю або шкірі – вгадати неможливо.
Дітям, як нікому, тверді шампуні підходять завжди. І якщо Вам з якоїсь причини шампунь не підійшов, не поспішайте його ганьбити. Помийте волосся своїй дитині, і Ви переконаєтеся, що шампунь якісний.
Ваше волосся поки що не готове прийняти шампунь. Спробуйте повторити миття кілька разів. Зазвичай на 4-5 раз волосся звикає. Якщо ж цього не відбулося, потрібно спробувати інший шампунь або починати з рідкого натурального шампуню. Якщо волосся піддавалося фарбуванню, укладанню і т.д,, тим менш ймовірно, що шампунь підійде з першого разу. Ще важливий фактор несприйняття – вода Вашого регіону, району. Чим м'якше вода, тим складніше вимити твердий шампунь.
Щоб уникнути ефекту непромитого волосся при використанні твердого шампуню, застосовуйте двоетапне миття (салонний метод): спочатку помийте волосся прохолодною водою (так Ви запобігатимете омиленню шкірного жиру в гарячій воді), далі помийте волосся звичайною теплою водою, потримайте змилений шампунь на волоссі кілька хвилин, щоб подіяли органічні компоненти, потім ретельно промийте волосся теплою водою.
З любов'ю, Наталя Коробко